נעים מאוד,
עו"ד שירה אביטל

שירה אביטל, עו"ד, בעלת תואר L.L.B במשפטים משנת 2009 ועו"ד פעילה משנת 2010. מייסדת ובעלת משרד עו"ד המתמחה במקרקעין וייצוג בעסקאות נדל"ן וכמו כן שותפה במחלקת "התחדשות עירונית" במשרד עו"ד רז כהן פרשקר ושות'. עו"ד שירה אביטל מרצה בתחום המקרקעין בבתי ספר פרטיים ללימודי נדל"ן בנושאים משפטיים, מיסויים, יזמות והשקעות ופעילה רבות בתחום הנדל"ן והדיור בארץ.

עו"ד שירה אביטל רעיה לשרון אביטל ואם לנבו ויהלי.

את תחילת דרכה כעו"ד החלה עוה"ד שירה אביטל בשנת 2009 במסגרת התמחותה בחטיבת הנדל"ן במשרד עו"ד – תדמור ושות', בו ליוותה, בין היתר, יזמים, חברות נדל"ן ומארגני קבוצות נדל"ן משם המשיכה בהקמה וניהול של מחלקות "התחדשות עירונית" בחברות יזמיות שונות עד לשנת 2014 אז יצאה לדרך עצמאית והקימה את משרדה תוך שהיא מביאה לידי ביטוי את הניסיון, ההכרות והידע המקצועי שרכשה בתחום הנדל"ן, מיסוי הנדל"ן ותחום ההתחדשות העירונית. בתקשורת פתוחה ושקופה, בזמינות אישית גבוהה, באמון מלא ואכפתיות כנה ללקוחותיה היא מייצגת מאז מוכרים ורוכשים, משקיעי נדל"ן, יזמי נדל"ן ודיירים רבים ברחבי הארץ.

בשנת 2015 חברה כשותפה במחלקת "התחדשות עירונית" במשרד המוביל בתחומו ואשר מדורג שנה אחר שנה במקום הראשון בתחום זה – משרד רז כהן פרשקר ושות'.

אודות המשרד

המשרד על שני סניפי פעילותו, במרכז ת"א ובמרכז עזריאלי מודיעין, עוסק בענפי המקרקעין השונים ומתמחה בתחום זה.

המשרד מלווה חברות רבות מהמובילות בפרויקטים של פינוי-בינוי, עיבוי-בינוי, תמ"א 38 ומהצד השני מאות רבות של דיירים בפרויקטים שונים ברחבי הארץ. כמו כן מלווה המשרד גם לקוחות פרטיים בעסקאות נדל"ן פרטיות:  עסקאות מכר ורכישה, מיסוי מקרקעין, רכישה מקבלן, רכישה בפרויקטי תמ"א 38 וקבוצות רכישה, ליווי בהצעת הצעות וייצוג ברכישת נכסים מכונסי נכסים, רישום זכויות, עסקאות מתנה  ועוד.

 ייחודו של המשרד בא לידי ביטוי בשני היבטים: בהיבט הראשון – בראיית תפקידו של  המשרד כמשרד אשר מעניק ללקוח ערך מוסף ממשי רב בכך שהשירות לא מצומצם לשירות משפטי גרידא אלא גם כזה שכולל ליווי עסקי ומקיף של כלל היבטי העסקה תוך בחינת הכדאיות הכלכלית של כלל ההיבטים הנדל"ניים, המיסויים, המימונים, התכנוניים והאחרים וליווי בשיטת "צעד אחר צעד" בכל היבט שכזה.

בהיבט השני – באופי הענקת השירות במשרד כאשר המאפיין הבולט הוא זמינות גבוהה והקשבה מלאה ללקוח ותמלול צרכיו, יצירת מערכת יחסים של אמון מלא שטובת הלקוח היא מעל הכל ורק היא והכל באכפתיות כנה לפני הכל.

אני מאמין

" כעו"ד מקרקעין, כאשר אני מייצגת רוכש או מוכר נכס או דייר בבית משותף, אני מקפידה לשאול את עצמי, איך ומה היה סוג הטיפול שהייתי מצפה לקבל ואיך הייתי רוצה להרגיש בסיום העסקה לו היה מדובר ברכישת או מכירת הבית שלי או בהתקשרות בפרויקט תמ"א 38 או פינוי בינוי, זאת ההרגשה שמנחה אותי בעבודתי מול כל אחד ואחד מהלקוחות שלי וכך אני תמיד יוצאת לדרך מול כל אחד מלקוחותיי לאחר שהבנתי אותם ואת צרכיהם ולאחר שבניתי את הפתרון המשפטי והחוקי הנכון להם. הבנת האינטרסים שלהם המובעים וגם אלה שלא, חשובה לא פחות מהבנת המורכבות והפתרון המשפטי והכל ביושרה, אמונה בדרך, זמינות גבוהה, שיתוף ושקיפות ".  

 

יש לכם שאלה? כתבו לי: